Salon kosmetyczny
Warszawa Ursynów

ul. Zamiany 10
tel. 22 641 98 69

pn.-pt.: 9:00-21:00
sob.: 9:00-15:00

Salon kosmetyczny
Warszawa Kabaty

ul. Nowoczesna 1
tel. 22 648 92 27

pn.-pt.: 9:00-21:00
sob.: 9:00-15:00

GUINOT  jest wiodącą marką we Francji, specjalizującą się w kosmetyce profesjonalnej. Swoje zabiegi i produkty do pielęgnacji twarzy i ciała oferuje wyłącznie poprzez sieć salonów kosmetycznych, farm piękności, ośrodków spa oraz na pokładach najwytworniejszych statków pasażerskich.

Laboratorium i fabryka Guinot należą do najnowocześniejszych w Europie, a polityka produkcyjna Grupy Guinot oparta jest na najbardziej wymagających normach farmaceutycznych w zakresie bezpieczeństwa i jakości.

Łącząc doświadczenia medyczne, farmaceutyczne i kosmetyczne, Departament Badań i Rozwoju marki Guinot intensywnie doskonali receptury kosmetyków pod względem aktywności składników i ich zdolności przenikania do skóry. Owocem poszukiwań naukowców z laboratorium Grupy Guinot są nie tylko wysoce efektywne receptury kosmetyków, ale także autorskie opracowania bio-kompleksów i strategii pielęgnacyjnych.

 

GUINOT Liftosome

Zabieg ujędrniający i odmładzający rysy twarzy. Wykorzystuje termiczną maskę gipsową i zapewnia wyjątkowe działanie antystarzeniowe.

Rezultaty:

Liftosome przywraca młodzieńczość i jędrność skóry redukując widoczne oznaki starzenia się. Zmniejsza też oznaki zmęczenia a skóra odzyskuje blask i witalność. Już po 1 zabiegu skóra jest lepiej napięta i zrelaksowana, wygląda na młodszą!

Sekrety zabiegu:

KONCENTRAT Z PRO-KOLAGENEM: w widoczny sposób poprawia elastyczność skóry.

MASKA THERMOLIFT: delikatne ciepło wytwarzane przez maskę wspomaga przenikanie aktywnych składników do skóry. Maska ma natychmiastowe działanie napinające i modelujące.

SERUM ANTYSTARZENIOWE: stosowane na koniec zabiegu zapobiega starzeniu się skóry, wygładza rysy twarz i dotlenia komórki skóry. C

Czas trwania: 1h

GUINOT Beauty Neuve

Zabieg z efektem podwójnego peelingu, usuwa martwe komórki naskórka i odsłania blask "nowej" skóry. Oparty na kwasach owocowych AHA i czystej witaminie C.

Rezultaty:

Już 1 zabieg przywraca pełnię blasku cery! Dzięki Beauté Neuve przebarwienia będą widocznie zredukowane, cera rozjaśniona, odmłodzona i pełna blasku.

Sekrety zabiegu:

PODWÓJNY PEELING: żel Peel'In na bazie kwasów owocowych oddziela martwe komórki skóry od żywych a pianka Peel'Out eliminuje martwe komórki i przywraca blask "nowej" skóry.

RCEGENERACJA DERMANOVE: autoregeneracja komórek skóry jest przyspieszona.

BLASK CLARIMASQUE: czysta witamina C rozjaśnia skórę i przebarwienia.

Czas trwania: 1h

GUINOT Hydradermie

Ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny, który zapewnia wyjątkową skuteczność. Jego innowacyjność umożliwia szybkie i dogłębne wchłanianie zjonizowanych składników aktywnych oraz niesamowicie piękną skórę.

Rezultaty:

Hydradermie to ekskluzywny, najbardziej kompleksowy zabieg - skóra jest nawilżona, odżywiona, zrewitalizowana, dotleniona, zrelaksowana i pełna blasku już po 1 zabiegu! Dzięki Hydradermie Twoja twarz jest wypoczęta i promienieje urodą przez cały rok!

Sekrety zabiegu:

PODWÓJNA JONIZACJA: aktywne składniki pielęgnacyjne, o polaryzacji dodatniej i ujemnej, szybko wnikają do skóry aby zapewnić jej odpowiednią pielęgnację dostosowaną do indywidualnych potrzeb skóry.

DOTLENIENIE: dotlenienie komórek skóry, poprawia mikro-krążenie i rozświetlenie cery.

MASAŻ RELAKSUJĄCY: chwila wspaniałego relaksu.

Czas trwania: 1h