Salon kosmetyczny
Warszawa Ursynów

ul. Zamiany 10
tel. 22 641 98 69

pn.-pt.: 9:00-21:00
sob.: 9:00-15:00

Salon kosmetyczny
Warszawa Kabaty

ul. Nowoczesna 1
tel. 22 648 92 27

pn.-pt.: 9:00-21:00
sob.: 9:00-15:00

Manicure hybrydowy

Zapraszamy na manicure hybrydowy do naszych salonów na Ursynowie i Kabatach. Manicure hybrydowy wykonują doświadczone manikiurzystki profesjonalnym sprzętem. Korzystamy tylko z najwyższej jakości lakierów.

Maniciure Hybrydowy SOAK-OFF GELISH HARMONY

Permanentny manicure czyli SOAK-OFF GELISH to nowa metoda wzmacniania paznokci. Żele soak-off łączą w sobie właściwości żeli UV i lakieru do paznokci. Najwyższa technologia produkcji oraz specjalnie dobrane i przygotowane pigmenty nadają manicurowi najwyższą jakość. Unikalna formuła żeli typu soak-off sprawia, że paznokcie wyglądają pięknie, a naturalna płytka paznokcia zostaje wzmocniona.

Soak-off Gelish to propozycja skierowana do osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci, ale nie są zdecydowane na stylizację żelową. Manicure soak-off nie odpryskuje się i nie ściera, a kolor nie matowieje i nie blednie. Manicure zachowuje trwałość do 3 tygodni!

System Gelish to zestaw preparatów, które mają konsystencję lakieru do paznokci i są utwardzane lampą UV, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych żeli nie niszczą i nie obciążają płytki paznokcia. Atutem tej metody jest bezinwazyjność, szybkość wykonania, wydajność produktów oraz trwałość- nawet do 3 tygodni!

Manicure hybrydowy Bling

Lakier hybrydowy do manicure Bling łączy w sobie doskonałe właściwości żelu UV (wytrzymała, odporna na ścieranie powłoka) oraz lakieru (łatwa aplikacja, wysoki połysk). Nowoczesna formuła umożliwia uzyskanie bardzo trwałego, nieodpryskującego manicure, którego trwałość na paznokciach to około 2 - 3. tygodnie. Lakier utwardzany jest lampą UV.

Manicure hybrydowy Pegi Sage

Manicure hybrydowy Pegi Sage pozostaje bez skazy przez 2-3 tygodni, nakładany jest jak lakier, a wytrzymały jak żel i usuwa się w zaledwie kilka minut. Lakier hybrydowy Peggy Sage to połączenie najlepszych właściwości lakierów do paznokci, a zarazem najlepszych cech żelu. Jest elastyczny i cienki jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu, ani odpryskiwaniu, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Czas zabiegu: 40 min.