Salon kosmetyczny
Warszawa Ursynów

ul. Zamiany 10
tel. 22 641 98 69

pn.-pt.: 9:00-21:00
sob.: 9:00-15:00

Salon kosmetyczny
Warszawa Kabaty

ul. Nowoczesna 1
tel. 22 648 92 27

pn.-pt.: 9:00-21:00
sob.: 9:00-15:00

Profesjonalny męski manicure i pedicure

Zabieg manicure i pedicure sprawia, że dłonie i stopy są zadbane. Odpowiednio wypielęgnowane są ozdobą i wizytówką. Zmienione lub brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem ich niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu ze środkami chemicznymi lub braku czasu na samodzielną pielęgnację. Właściwa ochrona i odpowiednio wykonane zabiegi manicure i pedicure przywrócą  paznokciom ładny wygląd.

Męski manicure występuje w dwóch odmianach: klasyczny (tradycyjne wycięcie skórek cążkami) i biologiczny (usunięcie skórek z płytki paznokcia przy pomocy drewnianego patyczka, bez użycia cążek).

Polecamy także pedicure męski klasyczny lub biologiczny oraz pedicure leczniczy (usuwanie wrastających paznokci, nagniotków, modzeli, zakładanie klamer, dopasowanie silikonowych ortez indywidualnie do stopy, zabiegi wykonujemy na jednej z najlepszych, profesjonalnych maszyn marki GEHWOL)

 

Wszystkie zabiegi manicure i pedicure wykonywane są produktami najwyższej jakości. Po profesjonalnie wykonanym manicure lub pedicure proponujemy zabiegi pielęgnacyjne na dłonie: peeling, maska, masaż, parafina.

Czas trwania manicure: 30-40 min.

Czas trwania pedicure: 1h

Parafina na dłonie i stopy

Suchość i szorstkość dłoni i stóp jest jednym z częstych problemów, na który idealnym rozwiązaniem jest zabieg parafinowy. W pierwszym etapie zabiegu wykonuje się peeling dłoni lub stóp, następnie wmasowywany jest specjalny regenerujący preparat, a na koniec dłonie lub stopy zanurza się w ciepłej, odpowiednio spreparowanej parafinie. Tak przygotowane dłonie lub stopy otulone w ocieplające rękawice/skarpety, regenerują się i wzmacniają w ciągu 30 minut. Po zdjęciu parafiny skóra staje się aksamitna, bardzo intensywnie nawilżona i gładka.

Czas trwania: 30 min.
Cena zabiegu: 35 zł