Salon kosmetyczny
Warszawa Ursynów

ul. Zamiany 10
tel. 22 641 98 69

pn.-pt.: 9:00-21:00
sob.: 9:00-15:00

Salon kosmetyczny
Warszawa Kabaty

ul. Nowoczesna 1
tel. 22 648 92 27

pn.-pt.: 9:00-21:00
sob.: 9:00-15:00

Masaż twarzy

Masaż twarzy, szyi, dekoltu i karku można wykonać jako samodzielny zabieg bądź jako rozszerzenie zabiegu oczyszczającego bądź pielęgnacyjnego. Wykonywany jest za pomocą palców i dłoni. Stosowany jest przede wszystkim w celach pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, aby podtrzymać elastyczność mięśni i skóry, zapobiegać powstawaniu zmarszczek, a także uwolnić napięcie i przywrócić harmonię oraz dobre samopoczucie.

Masaż poprawia krążenie krwi, co intensyfikuje transport substancji odżywczych do komórek. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom kosmetycznym masaż jest idealnym sposobem na odżywienie i nawilżenie skóry.

Masaż twarzy wspiera także przepływ energii i przerywanie blokad, usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Dzięki spokojnemu, delikatnemu masażowi przeżyć można chwile absolutnego spokoju i odprężenia.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu.

Czas trwania: 30 min.
Cena zabiegu: 120 zł

Darsonwalizacja

Prądy D'Arsonvala to prądy wielkiej częstotliwości o działaniu dezynfekującym i bakteriobójczym. Stosuje się jest w zabiegach darsonwalizacji. Zabiegi miejscowe wykonuje się w gabinetach kosmetycznych za pomocą szklanych pelot próżniowych. Peloty w zetknięciu ze skórą powodują wyładowania elektryczne. Podczas zabiegu wytwarza się ozon, który działa na skórę dezynfekująco i bakteriobójczo.

Czas trwania: 10 min.
Cena zabiegu: 20 zł

Lampa Bioptron

Koloroterapia to metoda leczenia jest połączeniem terapii światłem spolaryzowanym lampy Biotron, terapii kolorami i preparatami roślinnymi. Pomaga w niwelowaniu problemów, z którymi boryka się organizm człowieka – spadki energii, obniżona odporność organizmu, złe samopoczucie psychiczne, niewłaściwa przemiana materii, problemy skórne.

Działaniem kolorów można stymulować krążenie, dotleniać organizm, niszczyć bakterie i wirusy, podwyższać lub obniżać ciśnienie krwi, rozszerzać lub zwężać naczynia krwionośne, regulować przemianę materii, aktywizować układ immunologiczny, a nawet poprawić pracę mózgu. Co więcej, za pomocą światłoterapii, niekoniecznie kolorowej, można zwalczyć wieczorny wilczy apetyt i chęć picia alkoholu.

Czytaj więcej...

Czas trwania: 15 min.
Cena zabiegu:

podczas innego zabiegu - gratis
1 zabieg 10 zł
seria 5 zabiegów 40 zł
seria 10 zabiegów 70 zł

Jontoforeza

Jontoforeza to zabieg elektroleczniczy, polegający na wprowadzeniu do tkanek leczniczych jonów za pomocą sił pola elektrycznego. Jony wprowadzone tą drogą do skóry gromadzą się w niej na granicy naskórka i skóry właściwej, w pobliżu powierzchownej sieci naczyń krwionośnych, skąd zostają odprowadzane z prądem krwi w głąb ustroju.

Do zabiegu jontoforezy wykorzystuje się gotowe preparaty, mające określoną polaryzację oraz czas wprowadzania.

Wskazania kosmetyczne do zabiegu jonoforezy: rozszerzone naczynia włosowate, trądzik różowaty, trądzik pospolity, zwiotczenia skóry, zwiotczenia mięśni, blizny, uczulenia.

Przeciwwskazania do stosowania zabiegu jonoforezy: możliwość uczulenia na lek, metal na drodze przepływu prądu, ostre stany zapalne, ropne stany zapalne skóry i tkanek miękkich, wypryski i owrzodzenia na skórze, nowotwory złośliwe i łagodne, gorączka, podrażnienia spastyczne, zaburzenia czucia, ciąża, wszczepiony rozrusznik serca, zakrzepy, zagrożenie zatorami, zapalenie żył.

Czas trwania: 30 min.
Cena zabiegu: 50 zł
jeden zabieg, 500 zł seria 11 zabiegów
Zalecana seria 5-10 zabiegów

Sonoforeza

Sonoforeza jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzaniu w głębokie warstwy skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do jej rodzaju i potrzeb. Ultradźwieki umożliwiają niezwykle intensywne i skuteczne wprowadzanie w głąb skóry substancji leczniczych i odżywczych, dlatego jest to zabieg nie tylko w kosmetycej, ale również w medycynie.

Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanek, powodując odprężenie skóry i mięśni. Towarzyszy mu delikatny, głęboki masaż, poprawiający przepływ krwi i limfy, a także metabolizm i regenerację komórek. Ponadto ultradźwięki poprawiają pH skóry i działają bakteriobójczo.

Sonoforeza to zabieg, który umożliwia przenikanie w głąb skóry, nie tylko preparatom pielęgnującym, lecz również odpowiednim substancjom leczniczym, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne, a także przyspieszają leczenie trądziku oraz pozostałych po nim zmian.

Terapia ultradźwiękami jest nieinwazyjna, całkowicie bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i podnosi jakość zabiegów oraz potęguje działanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach stosowanych na skórę.

Wskazania do zastosowania sonoforezy: rozszerzone naczynia włosowate, nerwica naczyniowa, podrażnienia, przebarwienia, odmrożenia, trądzik pospolity i  różowaty, blizny. Sonoforeza szczególnie wskazana jest dla skóry zmęczonej, wiotkiej i niedotlenionej, a także dla skóry mało elastycznej i starzejącej się.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu: niewydolność krążenia, nowotwory, uporczywe migreny, epilepsja, stwardnienie rozsiane, stany ropne tkanek okołozębowych i migdałków, stany zapalne i ropne skóry, menstruacja, ciąża, metalowe implanty, rozrusznik serca itp.

Zabieg sonoforezy jest doskonałym dopełnieniem innych zabiegów. Można go stosować doraźnie, w celu odświeżenia skóry jako pojedynczy zabieg, bądź jako kurację terapeutyczną, w seriach 6-12 zabiegów. Sonoforezę można powtarzać 2 razy w tygodniu, a serię co 3 miesiące. Doskonałe efekty daje połączenie zabiegu kawitacji (wykonuje się go najpierw) właśnie z sonoforezą.

Czas trwania: 30 min.
Cena zabiegu: 50 zł

Przekłucie uszu metodą Blomdahl

Przekłuwanie uszu metodą Blomdahl  zostało opracowane z uwzględnieniem aspektów medycznych. Zastosowanie hipoalergicznych materiałów (plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego) oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się bezpieczne.  W czasie zabiegu nie widać igły, która zamknięta jest w sterylnej, jednorazowej  kasecie. Podczas przekłuwania metodą Blomdahl praktycznie nie odczuwa się żadnego bólu, a proces gojenia po przekłuciu jest szybki i bezproblemowy.

Czytaj więcej...

Czas trwania: 15 min.
Cena zabiegu: 120 zł z kolczykami